Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

Odwołanie od bana - exeter

exeter

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: infamous cannibal
Data zdarzenia, Godzina: 2023-03-08 20:52:19
Serwer: BaseBuilder
SteamID/Ip: STEAM_1:0:174114967
Uzasadnienie:  Witam, dostałem bana z powodem "oczernianie serwera, działanie na jego niekorzysc" na tydzień. Nie rozumiem powodu tego bana i długości co prawda ban słuszny, bo mogłem zdenerwować pana admina Xartasika, który nie ma kolegów i jedyne gdzie wychodzi z domu to do szkoły a resztę wolnego czasu spędza na serwerze grając około 15 godzin dziennie (takie informacje przekazałem mu na czacie). Kicknął mnie dwa razy i dał gaga na mapę, ale moim zdaniem nie powinno być tutaj bana na aż tydzień, a przynajmniej nie z takim powodem bo nie oczerniałem serwera, ani nie działałem na jego niekorzyść, po prostu prawda boli i Xartasik musi sobie znaleźć kolegów. Oczywiście jako, że jestem pomocnym człowiekiem zaproponowałem mu, aby zapisał się na jakieś kółko szachowe czy do jakiegoś klubu graczy ligi legend, aby przebywać w otoczeniu takich samych nieudaczników jak on. Liczę na pozytywne rozpatrzenie odwołania, serdecznie pozdrawiam

• Haha 3

No odwołania pozytywnego niestety nie będzie, a kolejne takie przewinienie będzie skutkowało permem. Zachowujesz się jak zwierzak wraz z swoim kolegom Sahito to jesteś traktowany jak zwierzak. Nie dostajesz żadnego upomnienia, a jesteś z bomby banowany. Co do samego bana to dostałeś dokładnie za tekst, że @N3X1320faworyzuje innych adminów. N3xik nikogo nie faworyzuje, a jeśli piszesz przy innych graczach takie rzeczy to nie jest to nic innego jak oczernianie serwera, za które taryfikator przewiduje tydzień banika. Pozdrawiam i liczę na to, że przyniesiesz nam jeszcze więcej postów z których będzie się można pośmiać xD

• Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania