Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

Dobre tytuły

ErRoR_#1

Recommended Posts

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Jeżeli nie oglądaliście, jakimś cudem sex education to w uj polecam.

Serial.

Czwarty sezon Sex Education to pewniak – wszystko, co musisz wiedzieć

A z filmu no to Furioza dobry polski film.

FURIOZA w Multikinie - Warsaw Now! Najciekawsze Wydarzenia i Miejsca w  Warszawie

• Lubię To! 3

giphy.gif

sex education sztos

z polskich filmów bardzo polecam "Najlepszy"!! 

• Lubię To! 3

:dziwnykot:

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

@cukinia Też tak uważam, czekam na następny sezon. (będzie w 2023 szkoda, że tak długo. 😒)

@Byczeq420 Oglądam, aktualnie peaky blindres również polecam.

@Imagine +1 mordo polecam jeszcze proceder.

Film

Rzut życia

Rzut życia | Oficjalna witryna Netflix

Streszczenie: Kiedy rekruter Philadelphia  traci już nadzieję, że kiedykolwiek awansuje na trenera, czystym przypadkiem trafia w Hiszpanii na młody, WIELKI, naturalny talent. Jedyny problem w tym, że jego szef nie chce o tym nawet słyszeć. Mimo to, postanawia rzucić na szalę całe swoje zawodowe życie i przywieźć go do USA.

Serial 

Wiedźmin 

image.jpeg.3047fff13ec3f1114bb4864f776089e4.jpeg

Jeśli grałeś/aś w Wiedżmina to ten serial jest, dla ciebie MEGA się jaram tym serialem tylko szkoda, że na sezon 3 będziemy musieli jeszcze poczekać aż do roku 2023.

Polecam zobaczyć zwiastun.  

• Lubię To! 1

giphy.gif

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Film

PROJEKT ADAM

image.jpeg.b639641e79bc4677d6af1839a5b1cfb3.jpeg

Moje wrażenia: Film jest, z typu Science fiction bardzo fajnie się ogląda wciągająca historia jak dla mnie film 7.5/10.

Opis: Po przypadkowym lądowaniu awaryjnym w 2022 roku podróżujący w czasie pilot myśliwca Adam Reed łączy siły z 12-letnim sobą, aby uratować przyszłość.

Serial 

W GARNITURACH

Film DVD Suits Season 1-9 (w Garniturach) [box] [34DVD] - Ceny i opinie -  Ceneo.pl 

Sezony/odcinki/- W serialu mamy 9 sezonów a jeden sezon posiada, 10 odcinków jeden odcinek trwa, niecałą godznie.

Moje wrażenia: Jeszcze nie oglądałem, tak długich seriali bez przerwy naprawdę jest, wciągający cały czas są, jakieś zwroty akcji jak dla mnie serial ma note 10/10.

Streszczenie/opis: "W Garniturach" to serial, który przedstawia perypetie prawników z renomowanej kancelarii Pearson Hardman w Nowym Jorku. Każdy z pracujących tam adwokatów ukończył studia na Harvardzie. Wyjątkiem jest Mike Ross (Patrick J. Adams), geniusz mający fotograficzną pamięć. Został zatrudniony przez Harveya Spectera (Gabriel Macht), najlepszego prawnika kancelarii, który docenił nieprzeciętne umiejętności chłopaka. Ross sfałszował dane o swoim wykształceniu i ukrywa prawdę przed resztą pracowników.

• Lubię To! 2

giphy.gif

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Film 

DRACULA HISTORIA PRAWDZIWA

Moje wrażenia: Jestem fanem wampirów, wilkołaków i ten film trafia, w dziesiątkę serdecznie polecam, zobaczyć zwiastun.

Ocena: 8.5/10

Opis: Vlad Tepes (Luke Evans) to młody książę, który chcąc uwolnić i zarazem ocalić życie rodziny z rąk okrutnego sułtana, a także mając na uwadze dobro swojego kraju, postanawia sprzedać duszę diabłu. W ten sposób staje się pierwszym wampirem na świecie - znanym jako hrabia Drakula.

Serial

The Order 

Moje wrażenia: Oglądałem ten serial jakoś rok/dwa lata temu i zapamiętałem go jako sztos serial o wilkołakach.

Ocena 9.5/10 

Opis: Głównym bohaterem nowego serialu Netfliksa jest Jack Morton, młodzieniec wychowywany przez dziadka, który właśnie dostał się na swój wymarzony uniwerek Belgrave. Świeżo upieczony student dowiaduje się bowiem, że na tym uniwersytecie od zarania dziejów działa tajemne stowarzyszenie – Bractwo błękitnej róży.

• Lubię To! 1

giphy.gif

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Film

NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI 

Moje wrażenia: Film z typu romantycznych bardzo ciekawy i wciągający wczoraj zacząłem oglądać, ale musiałem przerwać, ponieważ rano miałem wstać rano dzisiaj skończę oglądać. 

Ocena: 7.5/10 (Niby nie obejrzałem do końca, ale myślę, że się nie zawiodę.) 

Opis: Siedemnastoletnia Célène jest idealistką. Wierzy w miłość absolutną i bardziej interesuje ją czytanie niż przesiadywanie w sieciach społecznościowych. Przygotowuje się do rozłąki ze swoim narzeczonym, Pierrem, ponieważ opuszcza Paryż i przenosi się do Biarritz.

Serial 

RAGNAROK 

• Lubię To! 1

giphy.gif

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

@Imagine POLECA

FILM  INTERSTELLAR

Ocena:  9.5/10

Opis: Historia grupy badaczy, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice do tej pory przekraczające ludzkie możliwości podróżowania w innym wymiarze. Film oparty jest na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech Kipa Thorne'a. Na skutek błędów popełnionych przez ludzkość w XX w 

SERIAL  WIKINGOWIE 

serial Vikings (2013) - Gdzie obejrzeć - Netflix | Nflix.pl

Ocena: 11/10

Opis: "Wikingowie" to widowiskowa opowieść o fascynującym życiu i niesamowitych przygodach wojowniczych ludów Północy, którzy siali postrach w średniowiecznej Europie. Serial przedstawia historię kontynentu z perspektywy tych walecznych najeźdźców i odkrywców.

@Imagine wyznacza @LOLSON'a do wstawienia najlepszego filmu i serialu.

• Lubię To! 2
  • Dziękuje! 1

giphy.gif

• 2 weeks later...
VIP

Najlepszy Polski serial: 13 posterunek

Najlepszy Polski film: Bad Boy

Najlepszy zagraniczny serial: Kto zabił Sarę

Najlepszy zagraniczny film: Szybcy i wściekli od 1 do 8 😄

• Lubię To! 2

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

Nowy film 

Purpurowe serca 

Ocena: 10/10 mega dobry tytuł polecam 

• Lubię To! 1

giphy.gif

• 3 weeks later...
  • Właściciel
WŁAŚCICIEL

The Sandman, la serie Netflix è tutt'altro che un incubo - Recensione |  Nerdevil

• Lubię To! 1

giphy.gif

Najlepszy polski serial: slepnac od świateł 

Najlepszy zagraniczny serial: chlopaki z baraków 

Dziękuję, dobranoc.

• Lubię To! 1

• 3 months later...
  • Właściciel
WŁAŚCICIEL

Polski film w stylu Hollywood 

Jeżeli oglądaliście film "Jak zostałem gangsterem" i wam się spodobał, to plan lekcji jest idealny dla was.

image.jpeg

Kojarzycie Rodzinę Adams? 

Jeżeli tak i lubiliście, oglądać to ten serial jest fajną kontynuacją filmów.

Ten serial jak dla mnie jest totalnym koxem dobra fabuła, która się nie nudzi, dobre zwroty akcji nie jest przedłużany w nieskończoność, tak jak lubi robić to  Netflix.

image.jpeg

giphy.gif

• 1 month later...
  • Właściciel
WŁAŚCICIEL

Serial

image.jpeg

Film

image.jpeg

giphy.gif

• 3 weeks later...
  • Właściciel
WŁAŚCICIEL

Film który kojarzy mi się z Sherlock Holmes i Emilia Holmes 

Screenshot_2023-01-20-00-50-16-317_com.netflix.mediaclient.jpg

Kalejdoskop ten film kojarzy mi się z domem z papieru i skazanym na śmierć.

Screenshot_2023-01-20-00-50-03-897_com.netflix.mediaclient.jpg

giphy.gif

• 3 months later...
  • Właściciel
WŁAŚCICIEL

El Chapo - Serial

image.jpeg

Ten serial dramatyczny oparty jest na prawdziwej historii wzlotów i upadków okrytego złą sławą meksykańskiego barona narkotykowego — Joaquína „El Chapo” Guzmána.

Coś w stylu Narcos.

Major Grom - Film

image.jpeg

Historia tytułowego Majora Groma, który wraz z początkującym partnerem, kompletnym żółtodziobem, tropi i próbuje złapać zamaskowanego mściciela.

giphy.gif

• 9 months later...

Polecam ten film dla ludzi o mocnych nerwach, mega dużo napięcia i nie typowych scen 🤙😁

MV5BZmIzN2ZkNDEtNjJmNS00ZDNmLWE3YTctN2UwZTdjYzIyZDkzXkEyXkFqcGdeQXVyMTI0NTEyNzU@._V1_FMjpg_UX1000_.jpg