Jump to content
「 ZBIÓRKA NA OPŁATY GAMEFUTURE.PL 」 ×

Skarga na Admina - Xartasik

exeter

Recommended Posts

Nick: maciek 
Data i godzina: 03-03-23 23:25
Dowódtu link do muta

Serwer: BaseBuilder
Świadkowie: nie pamiętam ale jest demko (mute został nadany na bb_assault, a dowód na to, że nikogo nie wyzywałem na mapie wcześniej)
Uzasadnienie: Sytuacja wygląda tak, że wbiłem sobie na serwer pograć, gadałem normalnie z ludźmi i nagle wchodzi wielki pan Xartasik, z którym się nie lubimy i daje mi mute na 4h za "prowokacje i wyzwiska". Od razu zapytałem się za co dostałem tego muta to powiedział (cytuje wiadomość od właściciela, z którym chciałem to wyjaśnic): "on mówi że wbiłeś, zwyzywałeś i wyszedłeś". Oczywiście następująca sytuacja nie miała miejsca a administrator prawdopodobnie ma po prostu nie równo pod sufitem. 
Po tym mucie i oskarżeniach o rzeczy, których nie zrobiłem zwyzywałem go na czacie tekstowym  i dostałem gaga na 30 minut (to chyba jego pierwszy gag, który dał za coś za co powinien). 
Mam nadzieje, że zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje bo nie powinno być tak, że Admin traktuje kogoś gorzej od innych z powodu tego, że się nie lubimy. Pozdrawiam, życzę miłego wieczorku :avix_pikapika:

milenkauwu2009,

Kolor zielony i czerwony tylko dla administracji, 24h na edycję!

• Lubię To! 1
  • Dziękuje! 1

A ja również życzę miłego wieczorku Exeter ;D "Gramy" razem od około 2 lat i od zawsze byłeś tym niewychowanym dzieciakiem, który wyżywa się w giereczce po tym jak się wyjebie. Na innych sieciach serwerów zawsze posiadałeś permamentnego mute'a, a nawet sam valve postanowił ukarać Cię mutem. Ale przechodząc do samej skargi to dzisiaj godzina 21:17 wyzywałeś mnie od geji, mówiłeś że masz nadzieję, że ktoś tam mi zdechnie itd. Wszystko oczywiście na demku bb_cosmo godzina 21:17. Co do gaga na 30 minut to po co mam Ci dawać więcej? Jesteś aktywnym graczem, a serwer aktualnie potrzebuje graczy więc będę Ci dawał mute'y/gagi na krótki okres czasu. Lepszy gracz, który się nie może komunikować niż taki którego nie ma prawda? Dłuższy mute na okres 4h spowodowany był tym, że jak zwykle zacząłeś prowokować słownie, zaczepiać itd. i od razu po tym wyszedłeś z serwera. Niestety ale tak nie oszukasz systemu, a za takie zachowania będą naliczane dłuższe kary. Co do faworyzacji no to tutaj chyba nawet się nie muszę rozpisywać prawda? Razem z @N3X1320chcieliśmy z Tobą pogadać i spróbować jakoś dojść do porozumienia bo takie sytuacje są niepotrzebne ale stwierdziłeś, że nie będziesz z nami rozmawiał bo tak. To chyba tyle ode mnie, a nawet mam nadzieję, że po zobaczeniu demka Nexik postanowi ukarać Cię jakimś dłuższym mutem za toksyczność oraz cwaniakowanie. 

• Haha 2

tematzamkniety.png.84ad56cef8328ce1b56eaaca865becf1.png

Sygnatura.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania