Jump to content
「 REKRUTACJA NA STANOWISKO MODERATORA FORUM WYSTARTOWAŁA 」 ×
「 DWA LATA OD POWSTANIA PROJEKTU GAMEFUTURE.PL - DZIĘKUJEMY! 」 ×

Podanie

Lisek

Recommended Posts

Nick:Lisek
SteamID:STEAM_1:0:199059516
Link do GT:https://www.gametracker.com/player/lisek/mirage.lukashdev.pl:27015/
Czy byłeś wcześniej karany na serwerze?:nie 
Czy byłeś już gdzieś adminem?:tak
Znajomość SM [0/10]:miedzy 6 /10
Dlaczego ty?: Ponieważ jestem i będę codziennie  na serwerze po kilka godzin. Jestem miły, nie używam wulgaryzmów podczas gry
Staram się o admina na tym serwerze ponieważ chciałbym pomóc obecnej administracji w przypadkach kiedy
-osoby Które nadużywają mikrofonu
-Używają wszelkich wspomagaczy(najczęściej "WH" - Wallhack (czyli widza przez ściany)
-Nie posiadają kultury która na serwerze jest obowiązkowa.
-AFK
Coś o sobie: Nazywam się Kevin . Mam 14 lat ,czyli chodzę do 8 klasy podstawowej. Moim hobby jest fotografia . Nienawidzę się uczyć,ale mus to mus . Słucham różnych piosenek - nie ograniczam się do jednego gatunku ,ale najczęściej jest to rap . Mój ulubiony kolor to czarny . Obecnie jestem singlem. Jeśli chodzi o mój charakter to jestem czasem miły czasem wredny . Mówią ,że jestem wiecznie zakręcony i pozytywnie ... walnięty . Chyba mam poczucie humoru - tak zresztą mi się zdaje 😄

Edited by Lisek

Dałbym chłopakowi szanse 8)

to zarcik taki pod wplyem emocji 

Edited by dddddddd
elo elo 350,

Rozwiń swoją wypowiedź. 24h na edycję!

elo elo 350,

Dostajesz +1 za kulturę. Tej wypowiedzi nie bierzemy pod uwagę (:

• Dziękuje! 1
  • Haha 3

Jestem na NIE

-Podanie jest 1:1 takie samo jak wcześniej, są te same literówki, błędy i powtórzenia co wcześniej.

-Twoje podania są za często widać że chcesz być adminem ale popracuj trochę pokaż że właściciel może ci zaufać (Mówię o poprzedniej sytuacji jak straciłeś swoją pozycje)

+Jesteś Kulturalny

+Godziny

Coś ode mnie:

Weź rady które wysłałem ci na dc do serca i spróbuj napisać idealne podanie takie żeby nie było nic o co można się doczepić.

POWODZENIA!

elo elo 350,

Kolor zielony i czerwony wyłącznie dla administracji! 24h na edycję.

• Create New...

Important Information

Warunki użytkowania