Jump to content

[ZAMKNIĘTY]Propozycje/Poprawki

Hollands Hope

Recommended Posts

Witam

Wpadam z pomysłem małych zmian które dotyczą czatu jak i rozgrywki. 

*Gdy administrator pisze coś na y@ lub y@@ widać jego nick, fajnie by było gdyby się nie wyświetlał i administrator mógł zostać anonimowy.

*Podobnie jest gdy się kogoś banuje, wyświetla się nick admina który banuje danego gracza. 

*Kolejnym pomysłem jest wprowadzenie niewitki dla adminów. Są sytuacje gdy ktoś zgłosi kogoś admin wchodzi na spect i jest widoczny. W tym czasie podejrzany gracz wie że jest obserwowany co utrudnia jego zbadanie. 

*Kolejna sprawa to zastanowienie się nad botami, osobiście uważam że są zbędne, gdy się gra 1 vs 1 przykładowo to trzeba latać i szukać bota bo gdzieś kampi. 

*Blokada przejścia na B gdy jest mniej niż 5 graczy CT 

*Nowe RSy 

* Edit. Po zakończeniu rundy fajnie by było gdyby był widoczny wynik końcowy a nie odrazu zmiana mapy.

Zapraszam wszystkich do dyskusji a w szczególności głowy serwera. :) 

Edited by Hollands Hope
  • Lubię To! 3

Uważam że przydałyby się zmiany wymienione wyżej które oczywiście będą na plus. Gracze również denerwują się na boty i je wyzywają bo co jak co ale potrafią wkurzyć :) o tym  ze widać nazwę admina  i żeby ją usunąć wspominałam już kilka razy bez skutku  jest  to nie potrzebne a tylko utrudnia. A jeśli chodzi o blokadę to również TRZRBA coś pomyśleć bo jest 3CT 4TT i pake można podłożyć na B co niby już kilka razy było robione aby tak nie było.Jestem za :)

Edited by Ulkaa
  • Lubię To! 2

Global Mod

Podpinam się za w/w  zmiany na pewno wyjdą na plus, co rsów jutro wyślę je lolsonowi by je wgrał ponieważ mam je gotowe ale na kompie będę dyspozycyjny jutro. Chciałbym jeszcze od siebie dodać 2 zmiany które przykuły moja uwage:

- kick z powodem (dany gracz po przez otrzymania kicka nie wie za co go dostał czy to za ping czy za cele mapy bądź obrazę) po czym wchodzi po chwili na serwer i sapie za co kick 😉

- resp tt do 1.30 gdy gracz tt po tym czasie kampi na respie automatycznie powinno go slapowac nawet po 0 hp oraz radziłbym taka informacje umieścić na głównej serwera że resp tt do 1.30

Tyle ode mnie mam nadzieje ze zmiany będą jak najszybciej ✌️

• Lubię To! 2

giphy.webp

• Administrator
Admin

Cześć

1 - Nick admina został ukryty tak jak chcieliście

2 - Od tej chwili gdy banujesz nick admina nie powinien się już wyświetlać

3 - Niewidka dla admina została dodana

4 - Boty mówiłem od samego początku opcja bezsensowana, wyłączyłbym je totalnie .. i dodałbym ,,utrzymanie graczy na serwerze" - tego nie ruszam, niech właściciele zadecydują sami

5 - BS Limiter dodany, i ustawiony poprawnie

6 -  Rsy jakieś swoje stare znalazłem na pendrive, również wam zmieniłem

7 - Moim zdaniem zbędne, na naszym serwerze taki wynik przerabialiśmy nie raz, nie przyjmowało się dobrze :p 

Polecam się

@LOLSON

Edited by Kubaa.
  • Lubię To! 2

image.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png 

@Kubaa. Dzięki za szybkie rozpatrzenie sprawy. 

@PrO I DiAbLiCa Właśnie głównie chodzi o zbędne latanie na B. Stąd pomysł na blokadę wejścia na B, będzie 5 graczy CT automatycznie bomside B się otwiera i jest możliwość plantowania tam paki. Tak to jest bieganie po całej mapie gdy jest mało graczy.

@Kubaa.w punkcie 7 głownie chodzi mi o pokazanie TABELI dłużej po zakończeniu mapy a nie żeby znikała od razu, przykładowo 3 sec. 

Wkradł nam się problem z wejściem na SPECT, nawet dla adminów.

No i jeszcze jedno, co z tymi botami bo pierdolca można dostać XD 

• Administrator
Admin

@Hollands Hope

boty usunięte, powinniście już normalnie wejść na spec, oraz przy okazji latarka została wyłączona.

Postawiłem wam również ściany, blokujące - jeżeli nie ma pięciu graczy na serwerze BS B jest całkowicie zablokowany, i nie można na niego wejść, dajcie znać czy działa poprawnie.

Co do twojego punktu nr 7, już rozumiem o co Ci chodzi, aczkolwiek nadal utrzymuje się przy tym, że to jest nie potrzebne. Nikt nie zwraca na to uwagi tak naprawdę a jeżeli ktoś chce pochwalić się swoim wynikiem to cztery sekundy wystarczą aby zrobić screena.

Propozycje które dodałeś, zostały zrealizowane, temat według mnie można zamknąć

@LOLSON

PS - i runda trwa już 2 minuty

Edited by Kubaa.

image.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png 

• Właściciel
WŁAŚCICIEL

tematzamkniety.png.84ad56cef8328ce1b56eaaca865becf1.png

„𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮𝙨́ 𝙣𝙞𝙚 𝙗𝙮ł𝙤 𝙩𝙪 ł𝙚𝙯, 𝙖 𝙩𝙚𝙧𝙖𝙯 𝙥𝙧𝙯𝙮𝙘𝙝𝙤𝙙𝙯𝙖̨ 𝙟𝙪𝙯̇ 𝙯 𝙠𝙖𝙯̇𝙙𝙖̨ 𝙜𝙤𝙙𝙯𝙞𝙣𝙖̨”
xunMgKn_d.webp

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania