Jump to content

[ODRZUCONE]Odwołanie od bana denlyxoxo

denlyxoxo

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: denlyxoxo
Data zdarzenia, Godzina: 23,01.23r. 17:26

Serwer: Only mirage 1
SteamID/Ip:  STEAM_1:1:584877459
Uzasadnienie: Gram 4fun z nudów czasem wychodzi lepiej czasem gorzej, dzisiaj gram pare godz. dochodzi do momentu gdy biegnę z awp'ą normalnie jak każdy nie szybciej, zabijam dwójkę enemy po czym dostaje perma za speedhack'a podczas gdy nie poruszam się szybciej niż można. Nie wiem jak długo admin Mn obserwował i po czym stwierdził, że posiadam speedhack'a ale błędnie ocenił więc czekam na kolejną tym razem poprawną ocenę tego "speedhack'a". 

• Nie mam pytań 1

Dla sprostowania missclickiem dostałeś bana za speedhacka przez sm zamiast Wh/aim.

Wyjaśnie ci natomiast czemu za wh/aim:

Od pistoletówki do 01:28 - z 2 strzały były z aimem ,a ostatni strzał to był jakiś mistrz celujac w glowe peekujesz, gość stoi na kucaku a ty mu pizde z przeskokiem b+

Next runda - wychodzisz z xmem i wiesz gdzie każdy jest na rampie wybijasz z 6 czy 5 b+

12:56 - Moim zdaniem nie był to normalny flick strasznie dziwna głowa b+

( Przed tą akcja po prostu wybiegłeś z mida do connectora po zabiciu gościa i dodam że nie sprawdziłeś nic.)

Ponadto napisałeś ,że czasami lepiej ci idzie czasem gorzej tylko ciekawe ponownie ,że przed oglądaniem ciebie zabijałeś co chwile kogoś ,a  gdy cię oglądałem nic nie potrafiłeś.

Ode mnie tyle, czekam również na wypowiedzenie innych osób z administracji, gdyż demko mogło mi lagować lub mogłem się pomylić.

Furiagg

• Lubię To! 1
  • Nie mam pytań 1

Pistoletówka  (zgadzam się z adminem w 100%) +b

Runda 2 (również się zgadzam) +b

12:56 (ewidentny aim ) +b

+ zmieniłem powód bana w source bansie

Edited by B3S7I4
  • Dziękuje! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania