Jump to content

[ODRZUCONE]Odwołanie od bana - §тяzєιe¢

Strylec

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: §тяzєιe¢
Data zdarzenia, Godzina: 23.01.2023 - 12:45:42
Serwer: [DD2] GameFuture.pl [SKINY][VIP][RANGI]@pukawka.pl (51.83.228.105:27015)
SteamID/Ip: STEAM_0:0:158300521
Uzasadnienie: Ogólnie rzec ujmując banem jestem zdziwiony, bo jest to mój drugi ban za to, gdzie pierwszy był od admina, co ma do mnie problem i z tego wynikała tamta kara. A jeszcze bardziej niespodziewanym jest dla mnie to, że ban jest permamenty (najczęściej spotykany jest siedmiodniowy ban w tym przypadku). Powód jest zły, ale zauważyłem czytając regulamin, iż w tej samej kategorii są gs'y, także większego znaczenia to nie ma. No ogólnie to wnioskuję o skrócenie bana, ponieważ uważam, iż jest to adekwatne, z przyczyny,  iż nie cheatowałem, nie ubliżałem nikomu, a sam ban był zdaje mi się z flustracji admina, który tabelę zamykał i musiał się na kimś wyładować. Poza tym, nie latałem po mapie z niewiadomo jaką prędkością, tylko czasami po locie na spadochronie przeciągnąłem rolkę w dół, gdzie dało mi to tylko to, że delikatnie wolniej traciłem prędkość, wręcz niezauważalnie (po prawdzie to bardziej aspekt wizualny, przy mojej liczbie fps). Myślę również, że warto abym dodał, iż inni, którzy również mając zbindowane kucanie pod scrolla i na serwerze scrollowali, to także powinni mieć bana, a nie tylko ja (np. gracz De3ViLLe również tak robił).

Miałby też poza tym tematem (ale zahaczającym o niego), parę pytań. Natomiast, dlaczego to (2.5.1. Zabrania się używania GSJ, SGS, GS, BGS) nie jest w kategorii "rozrywka", a w "konfiguracja"? Dlaczego nie ma przy regulaminie taryfikatora kar? W sensie admin może według własnego uznania ustalać długości banów, czy jak sprawa wygląda?

Edit - 1
W tym powodzie, dlaczego według mnie ban powinien być krótszy chodziło mi o niską szkodliwość czynu. Napisałem to chyba mało jasno, także tutaj rozwiewam wątpliwości.

Edited by Strylec

• Administrator
Admin

Cześć, 

Pierwsza sprawa, dziękujemy za podsunięcie sugestii taryfikatora - dodamy. :classic_dry:

Z racji iż, to jest twoja pierwsza kara za taki wybryk, proszę UbTeam, o skrócenie bana do jednego dnia.

Lecz pamiętaj o tym, że kolejny taki wybryk może skończyć się Permem. 

Wchodząc na nasz serwer akceptujesz zasady, które ustalaliśmy.

• Lubię To! 1

image.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania