Jump to content

[ODRZUCONE]Podanie NA Admina <3

Lisek

Recommended Posts

Nick:Lisek
SteamID:STEAM_1:0:199059516
Link do GT:https://www.gametracker.com/player/lisek/mirage.lukashdev.pl:27015/
Czy byłeś wcześniej karany na serwerze?:nie 
Czy byłeś już gdzieś adminem?:tak
Znajomość SM [0/10]:7/10
Dlaczego ty?:mam dobre relacje z graczami oraz jestem ciągłym świadkiem łamanie regulaminu
Coś o sobie: jestem kevin mam 15 lat w sierpniu lubie grac w csgo gram 10 lat juz bo jeszcze 1.6 oraz lubie jesc placuszki

Edited by Lisek

Jestem na NIE.

Podanie jest niekompletne.

Szkoda, że dalej masz problem ze swoim wiekiem, ponieważ piszesz ile lat skończysz w sierpniu a nie ile masz na ten moment. Nie musisz się wstydzić wieku. Według mnie 14 lat jest ok, żeby zacząć być adminem (oczywiście wszystko zależy od danej osoby, no ale tego tłumaczyć chyba nie trzeba)

Rozumiem, że można szybko zacząć przygodę z cs'em. Sam zacząłem w wieku 8 lat, ale z tego co ty napisałeś to wynika, że zacząłeś grać jak miałeś 4/5 lat. Wydaje mi się, że trochę przesadziłeś, no ale to tylko moja opinia.

• Nie mam pytań 1

Jestem całkowicie na NIE!
-GT (500minut to nie dużo)
-dostałeś już kiedyś szanse, którą straciłeś w bardzo głupi sposób
-moim zdaniem nie dojrzałeś do owego stanowiska
(grasz w cs'a od 4roku życia?XD) 

• Lubię To! 1

Jestem na NIE.

-GT masz mało godzin a jest wymagane 10

-podanie jest napisane niechlujnie, brak kropek, wielkich liter i BARDZO dużo powtórzeń

+jesteś bardzo kulturalny i bardzo często odnosisz się do starszych osób w sposób można powiedzieć oficjalny

Coś ode mnie:

Popraw pisanie podania, rozmyśl jakby je napisać, ułóż sobie je w myślach, poprostu jak ci wygodnie byle żeby było dłuższe.

SM 7/10? myślę że taki giga dobry admin sm zna na 6 może na 7 a z tobą grałem i wiem jak ogarniasz (może się poprawiłeś)

Powodzenia w następnych podaniach o ile takie napiszesz!

• Lubię To! 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Warunki użytkowania